Ne prodhimin e ngrohjes tkurret tub tub , ngjitės rreshtuar , si njė lider tė tregut nė Kinė qė nga viti 1991. 02:01 03:01 04:01 Heat Polyolefin Shrink Tub, tuba dyfishtė / tė mesme / tė rėnda mur , Viton tub zi tkurret, PVDF KYNAR tub tkurret, sleeves Zbarės izolim 0,6 ~ 36KV , tuba Polyolefin , kontrolli i stresit tub, anti- ndjekja tub shpėrthimet anode cap cap izoluar tub mbrojtėse semiconducting tuba , mbrojtjen wraparound korrozioni, ne gjithashtu ofrojmė ngrohjes shrinkable expanders , etj qė nga viti 2005 , ne kemi prodhuar edhe hoses PET endur expander pastaj ju fitoni, ne fitojmė sė bashku pėr tė tkurrur ! pėr tė ndarė me cilėsi tė mirė dhe ēmimeve konkurruese nė treg sė bashku!
Polyolefin ngrohjes tkurret tub
Dyfishtė / tė mesme / tub rėndė mur
Ngjitėse Encapsulant rreshtuar tub
Zbarės izolojnė tub
KYNAR ngrohjes tkurret tub
Cap Fundi , Pushim jashtė , shiu derdh
wraparound
Viton ngrohjes tkurret tub
Bar autobus izolimin kasetė
Kontrolli Stresi / gjysmė -kryerjen tub
Mėngė Skidproof tkurrje
Heat shrinkable zgjerimi makinė
PET mėngė endur expandable
Medium mbuluar linjat e tensionit

All kinds of heat-shrinkable products :

Polyolefin Shrinkable Tubing    Dual/Medium/Heavy Wall Tube    Encapsulant Adhesive Lined Tube    
Busbar Insulate Tube    Kynar Shrinkage Tube
    EndCap/Breakout/RainShed    Wraparound Sleeve 
Viton Shrinkable Tube   Busbar Insulation Tape    Stress Control/Semi Conductive Tube PET heat shrink tubes
Skidproof Shrinkage Sleeve    Heat-Shrinkable Expansion Machine    About    Products  Contact

NEW PRODUCTS: Medium Voltage Line Cover Cold Shrink Termination Joint CNCST-2 通信冷缩管套件 PFA FEP shrink tube

we are so professional heat shrink products manufacturer with high quality and reasonable price


HEAT SHRINK CHINA

SALES@HEATSHRINKCHINA.COM